Nabídka ubytování

Nabízíme pohodlné ubytování až pro 38 osob, a to celkem v 7 samostatných apartmánech. Každý apartmán je vybaven lednicí s mrazákem, vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a základním kuchyňským nádobím. K našim apartmánům patří také velká venkovní terasa s posezením. Příjemnou atmosféru dotváří i dřevěné obložení interiérů.

Popis apartmánů

2x apartmán pro 4 osoby č. 2 a 4 – Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň s vařičem, mikrovlnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Dále vlastní samostatné WC včetně umyvadla a samostatný sprchový kout také včetně umyvadla. Spaní je v ložnici, která je umístěná v podkroví. V každém apartmánu je vlastní televizor. Jedná se o apartmán typu 2+kk s vlastním samostatným vchodem.

3x apartmán pro 7 osob č. 1, 3 a 5 – Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň s vařičem, mikrovlnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Dále vlastní samostatné WC včetně umyvadla a samostatný sprchový kout také včetně umyvadla. Lůžka jsou umístěna následovně: 2 lůžka v ložnici umístěné v podkroví, další 4 lůžka umístěná v druhé ložnici v podkroví a jedno lůžko umístěno v přízemí s kuchyní. V každém apartmánu je umístěn vlastní televizor. Jedná se o apartmán typu 3+kk s vlastním samostatným vchodem

1x apartmán pro 5 osob v přízemí č. 6 – Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň s vařičem, mikrovlnou troubou, ledničkou, základním nádobím a LED televizorem. Dále je zde vlastní sprchový kout včetně umyvadla a WC. Apartmán je s vlastním samostatným vchodem.

1x apartmán pro 4 osoby v přízemí č. 7 (nově vybaven) – Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň s elektrickým sporákem, varnou deskou, mikrovlnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Dále je zde vlastní velká LED TV a prostorná koupelna se sprchovým koutem včetně umyvadla a vlastního WC. Lůžka jsou umístěna následovně: Dvě lůžka jsou umístěna v dolní části, další 2 místa jsou koncipována jako patrová postel pro dvě osoby se vstupem po žebříku. Jedná se o apartmán typu 1+kk s vlastním samostatným vchodem

Sociální zařízení: Vlastní WC a sprchový kout s umyvadlem v každém apartmánu.

Vytápění: Každý apartmán vybaven vlastním elektrickým vytápěním.

Doprava, parkování: Parkování před objektem, asfaltová komunikace až k objektu.

Stravování: Vlastní – v každém apartmánu je plně vybavená kuchyň včetně základního nádobí, vařiče, mikrovlnné trouby, ledničky včetně mrazáku a rychlovarné konvice.

Vysočina – vodní nádrž Trnávka – ubytování – Brtná – Trnava – rekreační zařízení – Želiv – Červená Řečice